See Beauty - High quality eyelash extension products for professionals.
Kõikidele ostudele alates 50€ TASUTA tarne!

Ripsmete pesemine

Kui õhtuti on tunne, et silmad on rasked ja natuke kipitavad, siis on õige aeg ripsmed korralikult selleks mõeldud puhastusvahendiga ära pesta. Ripsmete ülesanne on silma kaitsta väliste faktorite eest. Päeva jooksul koguneb neisse rasu, tolmu, meiki ning see kõik tekitabki raskustunnet.

Miks just spetsiaalne vahend? Poelettidelt võib leida laias valikus erinevaid puhastusvahte, mis justkui sobiks ka silmade pesuks. Tegelikkuses silmade ümbruses olev nahk on palju õhem ja õrnem kui ülejäänud näonahk ning samad tooted ei sobi kasutamiseks. Spetsiaalsed tooted ripsmete puhastamiseks on loodud selleks, et volüümripsmete lehvikud püsiksid kaunilt avatud, üleliigne rasu ja mustus ripsmetest ning laugudelt eemalduks ja seda ilma liimikinnitusi kahjustamata. Poetooted võivad luua ripsmetele kleepuva kihi, mis veavad lehvikud kokku ja kaunitest ripsmetest saab vaid kauge mälestus…

See Beauty puhastusvaht on väga tõhus ja eemaldab ka kõige püsivama meigi, samas ei sobi see igapäevaseks kasutamiseks väga kuiva ihuga klientidele. Sellisel juhul soovitame kasutada pigem geeli, mis on õrnem ja vajadusel paar korda nädalas vahtu. Bubble Bath Shampoo sobib kasutamiseks ka vahupudelis koos veega, mis muudab pesuvahendi veelgi leebemaks ja sobivamaks.

Meie salong ei anna ripsmepikendustele garantiid, kui klient kasutab kodustes tingimustes igapäevases hoolduseseks mitte spetsiaalseid vahendeid. Kohapealt on kaasa võimalik osta nii puhastusvahtu kui ka geeli. 100ml vahust piisab umbes pooleks aastaks, mis kuu lõikes teeb kuluks vaid umbes 3€. Hoiame oma ripsmepikendused kaunina!

 

See Beauty puhastusvaht: https://seebeauty.ee/pood/sb-puhastusvaht-100ml/

Bubble Bath Shampoo: https://seebeauty.ee/pood/bubble-bath-sampoon/

0 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*