See Beauty - High quality eyelash extension products for professionals.
Kõikidele ostudele alates 50€ TASUTA tarne!

Cluster Ripsmetutikud

Cluster Ripsmetutikud

10.90

Ripsmetutikud, mis lasevad sul olla iseenda ripsmetehnik.
Ühes karbis on ripsmetutikud pikkusega 8, 10 ja 12mm. Kombineerides erinevaid pikkuseid saad luua just sellise ripsmestiili nagu soovid. Ühele silmale mahub umbes 4-5 ripsmetutikut. Pakis on 30 ripsmetutikut.

Valikus kaks erinevat stiili. 01 on loomulikum ja ühtlasem, 05 on Kardashian stiilis ja loob mõnusa, natukene segamini looki. Kõige loomulikuma tulemuse saad Mascara GLue’ga altpoolt paigaldadaes. Tulemus püsib 3-4 päeva, olenevalt elustiilist ja hooldusest.

Ripsmetutikutel on läbipaistev kinnitus ja seetõttu jääb kinnitus vähem märgatav. Pakendatud loodust säästvasse paberkarpi, ilma plastikut kasutamata.

Puhasta

Kasutamine ripsmeliimiga (nt Duo vms):
Kanna õhuke kiht liimi ripmetutikule ning lase 30sek kuivada. Kui liim on kuivanud, siis aseta ripsmetutik ripsmejoonele. Stiliseeri endale sobiv ripsmestiil.

Kasutamine Mascara Glue’ga:
Kanna õhuke kiht liimi puhastele ripsmetele. Ripsmetušši kasutamine ei ole soovitatav.
Paigalda Cluster ripsmetutikud pintsettide abil ripsmete alapoolele u 1mm ripsmejuurest. Alusta välisnurgast ja liigu edasi sisenurka, nii kaua kuni soovitud tulemus on valmis (tavaliselt 4-5 tutikut terve silma katmiseks).
Vajuta õrnalt ja veendu, et ripsmed on kinnitunud.
Tulemus püsib 3-4 päeva. Väldi ripsmete märjaks tegemist ja õliseid tooteid.

Eemaldamine:
Mascara Glue saad eemaldada kahe-faasilise silmameigieemaldajaga, mis sisaldab õli. Eemalda kunstripsmed ja niisuta vatipadjake meigieemaldusvahendiga. Aseta vatipadjake ripsmetele ja lase natukene aega mõjuda. Keera vatipadjake pooleks ja vea ripsmeliim ripsmetest välja. Ära sikuta ja ole hell oma naturaalsete ripsmetega.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Cluster Ripsmetutikud”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

SKU: N/A - Vajad abi? Kirjuta meile Leave Feedback

Kategooriad: ,